Home

rol apel macara meci psg azi Frumos Martin Luther King Junior atat de mult

Olympique Marseille – PSG, LIVE exclusiv în AntenaPLAY, în optimile Cupei  Franţei | Antena 1
Olympique Marseille – PSG, LIVE exclusiv în AntenaPLAY, în optimile Cupei Franţei | Antena 1

LIVE VIDEO | PSG - Marseille e în direct azi, de la 22:05, la Telekom Sport  1. Derby pentru calificarea în semifinalele Cupei Franţei
LIVE VIDEO | PSG - Marseille e în direct azi, de la 22:05, la Telekom Sport 1. Derby pentru calificarea în semifinalele Cupei Franţei

Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta  Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro
Spectator de lux la PSG - Real Madrid! Cât te costă să vezi tripleta Messi-Neymar-Mbappe pe "Parc des Princes" - Fanatik.ro

Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui  PSG în meciurile cu Juve
Paris Saint-Germain 2-1 Juventus. Dublă Mbappé pentru prima victorie a lui PSG în meciurile cu Juve

Meci nebun la Paris între PSG și Lille, cu șapte goluri marcate (Video) -  spotmedia.ro
Meci nebun la Paris între PSG și Lille, cu șapte goluri marcate (Video) - spotmedia.ro

Meciuri nebune in optimi: City - Barca, Arsenal - Bayern Munchen,  Leverkusen - PSG! Toate duelurile din Champions League: | Sport.ro
Meciuri nebune in optimi: City - Barca, Arsenal - Bayern Munchen, Leverkusen - PSG! Toate duelurile din Champions League: | Sport.ro

PSG - Olympique Lyon 2-1. Victorie chinuită pentru parizieni cu un gol în  prelungiri
PSG - Olympique Lyon 2-1. Victorie chinuită pentru parizieni cu un gol în prelungiri

Kylian Mbappe a dat cărţile pe faţă şi a vorbit despre relaţia cu Neymar  chiar înainte de marele meci! PSG - Juventus, în grupele Champions League,  azi, la Orange Sport
Kylian Mbappe a dat cărţile pe faţă şi a vorbit despre relaţia cu Neymar chiar înainte de marele meci! PSG - Juventus, în grupele Champions League, azi, la Orange Sport

Protocol special al UEFA pentru meciul PSG - Istanbul Başakşehir: Cele două  echipe şi arbitrii se vor aduna în cercul de la centrul terenului purtând  tricouri cu mesajul "Nu rasismului”
Protocol special al UEFA pentru meciul PSG - Istanbul Başakşehir: Cele două echipe şi arbitrii se vor aduna în cercul de la centrul terenului purtând tricouri cu mesajul "Nu rasismului”

We Love Sport – PSG - din pasiune pentru sport

Situaţie INCREDIBILĂ în Liga Campionilor! Cum a pierdut PSG primul loc în  grupa, fiind la egalitate perfectă cu Benfica! S-a ajuns la al 7-lea  criteriu de departajare
Situaţie INCREDIBILĂ în Liga Campionilor! Cum a pierdut PSG primul loc în grupa, fiind la egalitate perfectă cu Benfica! S-a ajuns la al 7-lea criteriu de departajare

Cine transmite la TV meciul PSG - Bayern, din sferturile Champions League -  Playtech Știri
Cine transmite la TV meciul PSG - Bayern, din sferturile Champions League - Playtech Știri

Dinamo, gata de meciul anului cu PSG

PSG, primul club mare care joacă cu fani în tribune! Câți spectatori au  fost la meciul de azi - Eurosport
PSG, primul club mare care joacă cu fani în tribune! Câți spectatori au fost la meciul de azi - Eurosport

După Messi, încă un superstar pleacă sigur de la PSG! » Azi joacă ultimul  meci: „Voi îmbrăca alte culori”
După Messi, încă un superstar pleacă sigur de la PSG! » Azi joacă ultimul meci: „Voi îmbrăca alte culori”

Un titular de la PSG are Covid și va fi înlocuit cu un copil de 16 ani  pentru meciul de astăzi! | Sport.ro
Un titular de la PSG are Covid și va fi înlocuit cu un copil de 16 ani pentru meciul de astăzi! | Sport.ro

Digisport: Gestul făcut de Messi la ultimul său meci pentru PSG. Fanii au  reacționat vehement - HotNews.ro
Digisport: Gestul făcut de Messi la ultimul său meci pentru PSG. Fanii au reacționat vehement - HotNews.ro

Primele meciuri din Champions League în 2023! PSG, eșec

Scoruri live PSG, rezultate și program meciuri | Fotbal, Franţa

Olympique Lyon – PSG, finala Cupei Franţei la fotbal feminin, e azi, de la  17:00, exclusiv în AntenaPLAY. Traseul celor două echipe până în finală -  Antena Sport
Olympique Lyon – PSG, finala Cupei Franţei la fotbal feminin, e azi, de la 17:00, exclusiv în AntenaPLAY. Traseul celor două echipe până în finală - Antena Sport

PSG - Lille 4-3. Messi aduce victoria în minutul 90+5 cu o reușită superbă  din lovitură liberă
PSG - Lille 4-3. Messi aduce victoria în minutul 90+5 cu o reușită superbă din lovitură liberă

Leo Messi ar fi semnat și va fi prezentat marți la noua echipă!  Argentinianul joacă azi ultimul meci pentru PSG - Eurosport
Leo Messi ar fi semnat și va fi prezentat marți la noua echipă! Argentinianul joacă azi ultimul meci pentru PSG - Eurosport

PSG, la primul meci după 4 luni! Victorie cu 9-0 împotriva Le Havre,  într-un meci cu 5.000 de suporteri
PSG, la primul meci după 4 luni! Victorie cu 9-0 împotriva Le Havre, într-un meci cu 5.000 de suporteri

Video | PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida  în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul
Video | PSG - Nantes 3-1. Meci superb la Paris! Gazdele au rezolvat partida în 10 oameni, după ce au încasat un gol cu câlcâiul