Home

înceta a arde Miner fotbal u19 Suburbie amprentă digitală viitor

S-a anunțat lotul pentru naționala U19! Cine va ataca Turul de Elită din  Franța. Alexandru Pelici are încredere în elevii săi - Sportbull
S-a anunțat lotul pentru naționala U19! Cine va ataca Turul de Elită din Franța. Alexandru Pelici are încredere în elevii săi - Sportbull

Cum arată lotul României U19 pentru EURO 2022! Rareș Ilie, decarul  "tricolorilor" mici
Cum arată lotul României U19 pentru EURO 2022! Rareș Ilie, decarul "tricolorilor" mici

VIDEO / LPS Vaslui la turație maximă în Campionatul Național de fotbal U19

U19 | FOTO&VIDEO România merge la EURO 2022! | Federația Română de Fotbal

România U19 - Suedia U19, scor 2-1/ La un singur punct distanță de EURO -  HotNews.ro
România U19 - Suedia U19, scor 2-1/ La un singur punct distanță de EURO - HotNews.ro

Total greșită abordarea!” Gică Popescu, critici dure după ce România U19 a  ratat barajul pentru Mondialul U20: „Învață-i să joace!” | Sport.ro
Total greșită abordarea!” Gică Popescu, critici dure după ce România U19 a ratat barajul pentru Mondialul U20: „Învață-i să joace!” | Sport.ro

România U19 | Federația Română de Fotbal

Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici  au visat frumos timp de o repriză - Eurosport
Italia U19 - România U19 2-1, în meciul de debut la Euro. Tricolorii mici au visat frumos timp de o repriză - Eurosport

România U19 a remizat la zero şi cu Lituania, la Voluntari

România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul  pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5
România U19 - Slovacia U19 0-1. ”Tricolorii” au ratat prezența la barajul pentru Cupa Mondială U20, după ce au luat gol în minutul 90+5

Fotbal – Clubul Sportiv Navodari

Reprezentativa U19 a României, victorie în amicalul jucat pe stadionul  Dinamo, cu Cipru U19
Reprezentativa U19 a României, victorie în amicalul jucat pe stadionul Dinamo, cu Cipru U19

Încă o zi până la semifinala Ligii Elitelor, FC Viitorul U19 - CFR Cluj U19  — Academia Hagi
Încă o zi până la semifinala Ligii Elitelor, FC Viitorul U19 - CFR Cluj U19 — Academia Hagi

Au scris istorie! Recordul bifat de România U19, după calificarea la Euro 2022

Rezultate Campionatul European U19 2023 - scoruri Fotbal Europa -  Flashscore.ro
Rezultate Campionatul European U19 2023 - scoruri Fotbal Europa - Flashscore.ro

VIDEO România U19 își asigură locul la Turul de Elită după victoria la scor  cu San Marino! | Federația Română de Fotbal
VIDEO România U19 își asigură locul la Turul de Elită după victoria la scor cu San Marino! | Federația Română de Fotbal

Fotbal / România U19 luptă cu Franța, Norvegia, și Irlanda de Nord pentru  un loc la EURO 2023 | Cuget Liber
Fotbal / România U19 luptă cu Franța, Norvegia, și Irlanda de Nord pentru un loc la EURO 2023 | Cuget Liber

România va organiza Campionatul European U19! Anunțul făcut de FRF

Un fost selecționer al României U21 rămâne optimist după Italia U19 -  România U19 2-1: „Putem să obținem un rezultat pozitiv cu Franța” Exclusiv  - Fanatik.ro
Un fost selecționer al României U21 rămâne optimist după Italia U19 - România U19 2-1: „Putem să obținem un rezultat pozitiv cu Franța” Exclusiv - Fanatik.ro

La Under 19 stăm bine! Naționala de juniori a României, ca și calificată la  Turul de Elită al Campionatului European | Sport.ro
La Under 19 stăm bine! Naționala de juniori a României, ca și calificată la Turul de Elită al Campionatului European | Sport.ro

VIDEO Calificare de necrezut pentru România U19 » Mergem la Turul de Elită  al CE 2019, deși am bătut doar Gibraltarul: cum a fost posibil
VIDEO Calificare de necrezut pentru România U19 » Mergem la Turul de Elită al CE 2019, deși am bătut doar Gibraltarul: cum a fost posibil

Cei mai în formă jucători români U19, pe lista preliminară a  selecționerului Pelici pentru Turul de Elită - Eurosport
Cei mai în formă jucători români U19, pe lista preliminară a selecționerului Pelici pentru Turul de Elită - Eurosport

România U19 - Franța U19 1-2 | "Tricolorii" nu mai au șanse la semifinale,  dar speră la locul 3 - Eurosport
România U19 - Franța U19 1-2 | "Tricolorii" nu mai au șanse la semifinale, dar speră la locul 3 - Eurosport