Israel a anunțat lotul pentru meciurile amicale cu Germania și România

ISRAEL – ROMANIA LIVE PRO X in Meciul 2 pentru Edi Iordanescu | iDevice.ro

FRF a dezvăluit stadionul pe care România se va duela cu Israel și Kosovo  în preliminariile Euro 2024
FRF a dezvăluit stadionul pe care România se va duela cu Israel și Kosovo în preliminariile Euro 2024

Naționala României rămâne tot în București pentru meciurile cu Israel și  Kosovo din preliminariile EURO 2024 | Flashscore.ro
Naționala României rămâne tot în București pentru meciurile cu Israel și Kosovo din preliminariile EURO 2024 | Flashscore.ro

Israel - Romania 1-2 REZUMAT COMPLET ( Meci Amical ) 24 Martie 2018 -  YouTube
Israel - Romania 1-2 REZUMAT COMPLET ( Meci Amical ) 24 Martie 2018 - YouTube

Rezumat | Israel - România 1-2 - YouTube

Cel mai gras om de pe teren la Israel - România îi atacă pe ”tricolori”:  ”Nici românii nu erau mai fit”
Cel mai gras om de pe teren la Israel - România îi atacă pe ”tricolori”: ”Nici românii nu erau mai fit”

Se poate și fără Chiricheș? Leo Badea, după Israel - România 2-2 | Sport.ro

Fotbal: Germania, ţinută în şah de Israel, la meciul său de debut la  Europeanul Under-21 din România şi Georgia | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Germania, ţinută în şah de Israel, la meciul său de debut la Europeanul Under-21 din România şi Georgia | AGERPRES • Actualizează lumea.

Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel,  după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport
Israel-România 2-2 | Tricolorii încheie la egalitate partida din Israel, după ce au condus cu 2-0 la pauză - Eurosport

Israel - România 1-2. Stanciu a marcat de la 30 de metri. România a fost  condusă cu 1-0 - Stirileprotv.ro
Israel - România 1-2. Stanciu a marcat de la 30 de metri. România a fost condusă cu 1-0 - Stirileprotv.ro

Israel - România | Povestea evreilor din fotbalul românesc

S-a aflat! Unde joacă România meciurile cu Israel și Kosovo

VIDEO FRF.tv | România U16 învinge Chile cu 8-0 în primul meci de la  Turneul de Dezvoltare din Israel | Federația Română de Fotbal
VIDEO FRF.tv | România U16 învinge Chile cu 8-0 în primul meci de la Turneul de Dezvoltare din Israel | Federația Română de Fotbal

Grupele din preliminariile EURO 2024: România va juca cu Elveţia, Israel,  Kosovo, Belarus şi Andorra
Grupele din preliminariile EURO 2024: România va juca cu Elveţia, Israel, Kosovo, Belarus şi Andorra

Echipa națională de fotbal a României - Partida România - Israel poate fi  urmărită pe Echipa națională de fotbal a României și  youtube.com/FRFTVofficial 👉 bit.ly/2nf5ZTM Mult succes, tricolori! 🇷🇴 |  Facebook
Echipa națională de fotbal a României - Partida România - Israel poate fi urmărită pe Echipa națională de fotbal a României și youtube.com/FRFTVofficial 👉 bit.ly/2nf5ZTM Mult succes, tricolori! 🇷🇴 | Facebook

Israel – România 2-2 | "Mă bucur că am prins convocarea, dar nu îmi doream  aşa!" Darius Olaru, mesaj clar pentru Edi Iordănescu: "Sper să fiu din nou  aici!" - Antena Sport
Israel – România 2-2 | "Mă bucur că am prins convocarea, dar nu îmi doream aşa!" Darius Olaru, mesaj clar pentru Edi Iordănescu: "Sper să fiu din nou aici!" - Antena Sport

Amical: Israel - România 2-2

România - Israel 0-2 (meci amical, 10 martie 1999)

Israel - România 2-2. Tricolorii au pierdut avantajul de două goluri  stabilit la pauză. Israelienii au egalat pe final - Stirileprotv.ro
Israel - România 2-2. Tricolorii au pierdut avantajul de două goluri stabilit la pauză. Israelienii au egalat pe final - Stirileprotv.ro

Lotul Israelului pentru partida cu România | Federația Română de Fotbal

Tradiția este de partea României în confruntările cu Elveția, Israel,  Belarus sau Andorra. Istoricul meciurilor directe
Tradiția este de partea României în confruntările cu Elveția, Israel, Belarus sau Andorra. Istoricul meciurilor directe

FRF a făcut anunțul » Unde joacă România meciurile cu Israel și Kosovo

Fotbal: Israel-România, primul meci pentru echipa națională în 2018 | Sport  | Radio România Actualitați
Fotbal: Israel-România, primul meci pentru echipa națională în 2018 | Sport | Radio România Actualitați