Home

eu vreau roman a scoate in evidenta anglia meciuri referinţă sclav încordat

Meciuri de legendă: Anglia vs Restul Lumii, 23 octombrie 1963

Naționala Angliei sărbătorește 1000 de meciuri. Fanii au ales cel mai bun  prim ”11” din istorie - Eurosport
Naționala Angliei sărbătorește 1000 de meciuri. Fanii au ales cel mai bun prim ”11” din istorie - Eurosport

Amicalul Anglia – România se joacă la Middlesbrough, iar România – Georgia,  la Ploiești | Federația Română de Fotbal
Amicalul Anglia – România se joacă la Middlesbrough, iar România – Georgia, la Ploiești | Federația Română de Fotbal

Meciuri nebune în Anglia de Boxing Day. Rezultatele zilei

Țara Galilor - Anglia 0-3 și Iran - SUA 0-1, la Campionatului Mondial

Amânările de meciuri din Anglia dau peste cap tot programul sezonului! Când  se va juca Arsenal-City - Eurosport
Amânările de meciuri din Anglia dau peste cap tot programul sezonului! Când se va juca Arsenal-City - Eurosport

Anglia - Senegal 3-0. Franţa - Polonia 3-1. Se anunţă meciuri de ”foc” în  sferturile Cupei Mondiale
Anglia - Senegal 3-0. Franţa - Polonia 3-1. Se anunţă meciuri de ”foc” în sferturile Cupei Mondiale

Harry Kane a marcat pentru Anglia în meciul cu Franța și a intrat în istorie

LIVE BLOG | Meciuri tari în Nations League! Szalai, gol fabulos în Germania  - Ungaria. ACUM se joacă şi Italia - Anglia - Antena Sport
LIVE BLOG | Meciuri tari în Nations League! Szalai, gol fabulos în Germania - Ungaria. ACUM se joacă şi Italia - Anglia - Antena Sport

Clasament Anglia - Premier League

Fotbalul din Anglia revine! Cum o vor omagia echipele din Premier League pe  Regina Elisabeta a II-a. Se joacă doar 7 meciuri din 10 - Fanatik.ro
Fotbalul din Anglia revine! Cum o vor omagia echipele din Premier League pe Regina Elisabeta a II-a. Se joacă doar 7 meciuri din 10 - Fanatik.ro

Cum arată clasamentul în Anglia, după ultimele meciuri restante

Anglia - România 1-0. Penalty-ul lui Marcus Rashford a decis meciul! Florin  Niță a redus proporțiile scorului
Anglia - România 1-0. Penalty-ul lui Marcus Rashford a decis meciul! Florin Niță a redus proporțiile scorului

Meciurile de fotbal din weekend din Anglia, Țara Galilor și Scoția, amânate

PRO TV - Amical Anglia – România. Meciul e LIVE pe PRO TV și VOYO

Anglia - Franța 1-2, în sferturile Campionatului Mondial de fotbal. Ovidiu  Ioanițoaia, directorul Gazetei, a transmis de pe stadion: visul britanic,  spulberat de Giroud!
Anglia - Franța 1-2, în sferturile Campionatului Mondial de fotbal. Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei, a transmis de pe stadion: visul britanic, spulberat de Giroud!

Italia - Anglia 1-2 într-o atmosferă fantastică la Napoli. Ronaldo, două  goluri în Portugalia - Liechtenstein 4-0. AICI sunt rezultatele complete  din preliminariile europene - Playsport
Italia - Anglia 1-2 într-o atmosferă fantastică la Napoli. Ronaldo, două goluri în Portugalia - Liechtenstein 4-0. AICI sunt rezultatele complete din preliminariile europene - Playsport

Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca -  Eurosport
Euro 2020: Ucraina - Anglia 0-4. Show cu Shaw şi Kane! Urmează Danemarca - Eurosport

Anglia a început Cupa Mondială 2022 în forță și a surclasat Iranul cu 6-2 |  Digi24
Anglia a început Cupa Mondială 2022 în forță și a surclasat Iranul cu 6-2 | Digi24

Cinci meciuri din NFL se vor disputa în Germania și Anglia, în 2023 |  Flashscore.ro
Cinci meciuri din NFL se vor disputa în Germania și Anglia, în 2023 | Flashscore.ro

Ziua de Cluj | Franța - Anglia este meciul zilei la Campionatul Mondial 2022

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Anglia - Ucraina: Englezii vor a  doua victorie consecutivă din grupă pe ”Wembley”
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | Anglia - Ucraina: Englezii vor a doua victorie consecutivă din grupă pe ”Wembley”